Psychometria
twoich Modeli i
umiejętności behawioralnych

academy softskills

 

Stwórz własne modele Behavioral SoftSkills...

Na przykład:

Twój model LeaderShip,
lub Twój model Manager Softskills,
lub modelowanie zręczności, które są dla Ciebie szczególne,
i wiele więcej...

<strong>Modelowanie<br>Psychometryczne</strong>

Modelowanie
Psychometryczne


Twoja organizacja jest niepodobna do żadnej innej. Nie możesz dłużej zadowalać się wielkimi standardami ZL, które mają zastosowanie do wszystkich, ale nie do Ciebie.

Intelli7® daje Ci możliwość zdefiniowania Twoich umiejętności behawioralnych, a następnie zintegrowania ich z Twoim Modelem, stworzonym przez Ciebie i dla Ciebie.

Poznaj Model Przywództwa Roberta Diltsa jako przykład.

Składa się on z 4 wymiarów (dzięki Intelli7® możesz mieć do 12 wymiarów).

Po utworzeniu tego Modelu zgodnie z Twoimi wymaganiami, możesz dokonać dopasowania ze swoimi Współpracownikami, aby zmierzyć ich dopasowanie do Twojego Modelu.


Definiując własne Umiejętności behawioralne, dajesz sobie możliwość zarządzania zgodnego z Twoją organizacją, Twoją kulturą i Twoimi projektami.

Możliwość, jaką wtedy masz, zmierzenia predyspozycji Twoich Współpracowników z Twoimi Modelami, pozwala Ci na konstruktywne podejście do zarządzania i szkolenia w razie potrzeby.

W ten sposób budujesz własną Psychometrię, stworzoną według Twoich kryteriów.

colette gevers
<span style='font-size:1rem;'><strong>Colette Gevers</strong></span><br>SALON DE PROVENCE - Francja<br><a style='font-size:0.7rem; text-transform: lowercase; text-decoration:underline' href='https://goelette.co' target='_blank'>goelette.co</a>

Colette Gevers
SALON DE PROVENCE - Francja
goelette.co


Facylitator współpracy i transformacji - inteligencja zbiorowa i profesjonalny coaching

Doceniam elastyczność i finezję intelli7; narzędzie nie zamyka nas w pudełkach, ale pozwala nam lepiej wykorzystywać nasze zasoby, w bardzo konkretny i bardziej świadomy sposób. Intelli7 wzbogacił mój coaching od 2018 roku, zarówno w grupach, jak i indywidualnie.

Kiedy pracuję z grupami, wspólnie badamy ich mapę zespołu i kulturę. Odnosimy je do ich problemów i zwykłego funkcjonowania: jakie są ich wsparcia i hamulce, ich niedociągnięcia, możliwe alternatywne strategie.

Stopniowo, zespół przyswaja wspólne słownictwo, które pomaga im wycofać się z zachowań, w spokojny i konstruktywny sposób.

Następnie identyfikujemy synergie, które należy rozwinąć, te cenne zasoby, które są obecne w nielicznych, a dziś nie są w pełni wykorzystywane; jeden z moich klientów zeznał w ten sposób, że jego koder uświadomił sobie swój kreatywny potencjał.

W drugiej fazie, indywidualne lub sparowane restytucje odległych profili pozwalają nam pójść dalej.


puceMoje referencje:
ArcelorMittal, Advitam, Canton de Genève, INRAE, thecamp, RATP, SANOFI, SNCF, Verre et Transparence, VYV

annabelle fournier
<span style='font-size:1rem;'><strong>Annabelle FOURNIER</strong></span><br>PARIS - Francja<br><a style='font-size:0.7rem; text-transform: lowercase; text-decoration:underline' href='www.sublimatio.net' target='_blank'>www.sublimatio.net</a>

Annabelle FOURNIER
PARIS - Francja
www.sublimatio.net


Praktyk psychologii pracy

W moim indywidualnym coachingu używam Intelli7:

  • w spisie umiejętności behawioralnych w ramach oceny umiejętności,
  • w podkreślaniu bogactwa zespołu poprzez zbiorowe mapowanie,
  • Doradzanie w zakresie ostatecznego wyboru w ramach procesu rekrutacji, zarówno w zakresie łączenia w pary, jak i indywidualnego badania w odniesieniu do kultury korporacyjnej,

Szczególnie podoba mi się to narzędzie ze względu na szybkie przyswajanie go przez klientów, jego wymiar edukacyjny i oszczędność czasu, jaką zapewnia.

Szczególnie podoba mi się to narzędzie ze względu na szybkie przyswajanie go przez klientów, jego wymiar edukacyjny i oszczędność czasu, jaką zapewnia.

Dla mnie nie ma innego narzędzia, które dorównywałoby mu pod względem dokładności otwartości na innych, a nie jego bezkategoryzacji, która pozwala na znacznie szersze pole możliwości, oraz za jego etykę, która zbliża się do psychologii klinicznej nie mów nic, nie rób nic, co mogłoby zaszkodzić innym.


Copyright Intelli7.com - 1993-2024